Moodle Views (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት
