Moodle Views (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Number
ast: Númberu

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Other
ast: Otru
