Moodle Views (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Number
bg: Число

en: Country
bg: Страна

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Summary
bg: Обзор

en: Email
bg: Е-поща

en: Other
bg: Други

en: Date and time
bg: Дата и час
