Moodle Views (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Module
bn: মডিউল

en: Date and time
bn: তারিখ এবং সময়
