Moodle Views (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Number
cs: Číslo

en: Country
cs: Země

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Summary
cs: Souhrn

en: Email
cs: E-mail

en: Module
cs: Modul

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Other
cs: Jiné

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Percentage
cs: Procenta

en: Date and time
cs: Datum a čas
