Moodle Views (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Number
cy: Rhif

en: Country
cy: Gwlad

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Other
cy: Arall

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Full name
cy: Enw llawn

en: Date and time
cy: Dyddiad ac amser
