Moodle Views (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Number
da: Antal

en: Country
da: Land

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: Email
da: E-mail

en: Module
da: Modul

en: Sort order
da: Sorteringsrækkefølge

en: Start date
da: Startdato

en: Other
da: Anden

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Full name
da: Fulde navn

en: Percentage
da: Procent

en: Letter
da: Brev

en: Start time
da: Start tid

en: Date and time
da: Dato og tid

en: Enable to override this field's links.
da: Tilsidesæt feltets links.
