Moodle Views (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Module
el: Μονάδα

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Other
el: Άλλο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα
