Moodle Views (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Country
eo: Lando

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Other
eo: Alia

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo
