Moodle Views (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Country
et: Riik

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Email
et: E-kiri

en: Module
et: Moodul

en: Category description
et: Kategooria kirjeldus

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Other
et: Muu

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Full name
et: Täisnimi

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.
