Moodle Views (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Summary
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Module
eu: Modulua

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Other
eu: Bestea

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Minimum score
eu: Puntuazio txikiena
