Moodle Views (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Module
fi: Moduuli

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Other
fi: Muu

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Date and time
fi: Aika ja päiväys

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.
