Moodle Views (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Full name
ga: Ainm iomlán
