Moodle Views (7.x-1.0) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Username
gd: Ainm-cleachdaiche

en: Country
gd: Dùthaich

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Summary
gd: Gearr-chunntas

en: Email
gd: Post-d

en: Module
gd: Mòideal

en: Sort order
gd: Òrdugh seòrsachaidh

en: Other
gd: Eile
