Moodle Views (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Summary
he: תקציר

en: Email
he: דוא"ל

en: Module
he: מודול

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Other
he: אחר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Full name
he: שם מלא

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Date and time
he: תאריך ושעה
