Moodle Views (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Number
hi: संख्या

en: Country
hi: देश

en: Category
hi: वर्ग

en: Name
hi: नाम

en: Summary
hi: सारांश

en: ID
hi: आईडी

en: Email
hi: ईमेल

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: Sort order
hi: क्रमबद्ध आदेश

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: Other
hi: अन्य

en: Date and time
hi: तिथि व समय
