Moodle Views (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Category
hr: Kategorija

en: Name
hr: Naziv

en: Summary
hr: Sažetak

en: Email
hr: E-pošta

en: Module
hr: Modul

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Other
hr: Ostalo

en: Full name
hr: Puno ime

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme
