Moodle Views (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Number
hu: Szám

en: Country
hu: Ország

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Module
hu: Modul

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Other
hu: Egyéb

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Full name
hu: Teljes név

en: Percentage
hu: Százalék

en: Letter
hu: Levél

en: Short Name
hu: Rövid név

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Maximum score
hu: Maximális eredmény

en: Date and time
hu: Dátum és idő

en: Minimum score
hu: Minimum pontszám

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.

en: The last name of the user.
hu: A felhasználó vezetékneve.
