Moodle Views (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Number
id: Angka

en: Country
id: Negara

en: Category
id: Kategori

en: Name
id: Nama

en: Summary
id: Ringkasan

en: Module
id: Modul

en: Sort order
id: Urutan sortir

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: Other
id: Lainnya

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Full name
id: Nama lengkap

en: Percentage
id: Persentase

en: Date and time
id: Tanggal dan waktu
