Moodle Views (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Number
kk: Саны

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Other
kk: Басқа

en: Full name
kk: Толық аты

en: Date and time
kk: Дата және уақыт
