Moodle Views (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Number
km: លេខ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា
