Moodle Views (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Percentage
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ

en: Date and time
kn: ಸಮಯ ಮತ್ತು ದಿನಾಂಕ
