Moodle Views (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Number
ku: ژمارە

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Other
ku: هیتر

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات
