Moodle Views (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Number
ml: അക്കം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
