Moodle Views (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Number
mn: Дугаар

en: Country
mn: Улс

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Date and time
mn: Огноо цаг
