Moodle Views (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Number
nl: Getal

en: Country
nl: Land

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Email
nl: E-mail

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Start date
nl: Begindatum

en: Other
nl: Andere

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Full name
nl: Volledige naam

en: City/Town
nl: Plaats

en: Start time
nl: Vanaf

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.
