Moodle Views (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Country
nn: Land

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Summary
nn: Samandrag

en: Other
nn: Andre

en: Date and time
nn: Dato og tid
