Moodle Views (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Number
os: Нымæц

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Summary
os: Иумиагæй
