Moodle Views (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
