Moodle Views (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Number
pl: Liczba

en: Country
pl: Państwo

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Module
pl: Moduł

en: Category description
pl: Opis kategorii

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Other
pl: Inne

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Percentage
pl: Procenty

en: Letter
pl: Litera

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.
