Moodle Views (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Number
fa: عدد

en: Country
fa: کشور

en: Category
fa: دسته

en: Name
fa: نام

en: Summary
fa: خلاصه

en: ID
fa: هویت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Module
fa: ماژول

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Other
fa: ساير

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان
