Moodle Views (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Other
ps: نور
