Moodle Views (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Number
ro: Număr

en: Country
ro: Țară

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: Email
ro: email

en: Module
ro: Modul

en: Sort order
ro: Ordine de sortare

en: Start date
ro: Data de început

en: Other
ro: Altele

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Full name
ro: Numele complet

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Date and time
ro: Data și timp

en: Enable to override this field's links.
ro: Permite suprascrierea legăturilor acestui câmp.
