Moodle Views (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Number
sk: Číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Email
sk: E-mail

en: Module
sk: Modul

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Start date
sk: Dátum od

en: Other
sk: Ostatné

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Full name
sk: Celé meno

en: Percentage
sk: Percent

en: Date and time
sk: Dátum a čas
