Moodle Views (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Number
sl: Številka

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Date and time
sl: Datum in čas
