Moodle Views (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Other
sq: Tjetër

en: Date and time
sq: Data dhe ora
