Moodle Views (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Number
ta: எண்

en: Country
ta: நாடு

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Other
ta: மற்றவை

en: Date and time
ta: நாள் நேரம்
