Moodle Views (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Number
tr: Sayı

en: Country
tr: Ülke

en: Category
tr: Kategori

en: Name
tr: İsim

en: Summary
tr: Özet

en: Email
tr: E-posta

en: Module
tr: Modül

en: Sort order
tr: Sıralama sırası

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Other
tr: Diğer

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Full name
tr: Tam ad

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Date and time
tr: Tarih ve zaman

en: Enable to override this field's links.
tr: Bu alanın bağlantılarını geçersiz kılmak için etkinleştir.
