Moodle Views (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Number
ug: سان

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Other
ug: باشقا

en: Letter
ug: خەت

en: Start time
ug: باشلانغان ۋاقىت

en: Date and time
ug: چېسلا ۋە ۋاقىت
