Moodle Views (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Number
ar: رقم

en: Country
ar: الدولة

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Summary
ar: الملخص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Module
ar: الوحدة

en: Sort order
ar: الترتيب

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: Other
ar: آخر

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Date and time
ar: التاريخ والتوقيت
