Moodle Views (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Summary
az: Xülasə

en: ID
az: İD

en: Module
az: Modul

en: Sort order
az: Sırala

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Other
az: Digər

en: Date and time
az: Tarix və saat
