Moodle Views (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Summary
be: Падсумаванне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Module
be: Модуль

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Other
be: Іншыя

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Date and time
be: Дата і час
