Moodle Views (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Other
bo: གཞན

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།
