Moodle Views (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: First name
bs: Ime

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
