Moodle Views (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Number
ca: Número

en: Country
ca: País

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Module
ca: Mòdul

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Other
ca: Altres

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Full name
ca: Nom complet

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Letter
ca: Carta

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Date and time
ca: Data i hora

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.
