Moodle Views (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Other
gu: અન્ય
