Moodle Views (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Number
hy: Թիվ

en: Country
hy: Երկիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ
