Moodle Views (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Number
is: Númer

en: Country
is: Land

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Module
is: Eining

en: Sort order
is: Röðun

en: Start date
is: Hefst þann:

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Full name
is: Fullt nafn

en: Percentage
is: Prósenta

en: Date and time
is: Dag- og tímasetning
