Moodle Views (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Number
ja: 数値

en: Country
ja: 国

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Summary
ja: 概要

en: Email
ja: メール

en: Module
ja: モジュール

en: Sort order
ja: 並び順

en: Start date
ja: 開始日

en: Other
ja: その他

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Full name
ja: フルネーム

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Start time
ja: 開始日時

en: Maximum score
ja: 最大得点

en: Date and time
ja: 日付と時刻

en: Enable to override this field's links.
ja: このフィールドのリンクの上書きを許可する。
