Moodle Views (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Module
jv: Modul

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Other
jv: Liyané

en: Date and time
jv: Tanggal lan wektu
